Harmonogram czasu pracy oraz kadry w jednym rozwiązaniu

Kompleksowy program do planowania czasu oraz rozliczania czasu pracy z wykorzystaniem dodatkowych narzędzi. Nasz program do układania grafików zawiera wiele dodatkowych funkcjonalności m.in plan urlopów z e-obiegiem wniosków, rejestrację czasu pracy, ewidencję i wiele innych. Możemy pochwalić się również zaawansowanymi raportami klasy Business Intelligence. Poza tym, wesprze Cię w innych procesach - takich jak: ścieżki szkoleń, okresowe oceny pracy, badanie satysfakcji z pracy i wywiad wyjściowy.

Firma została założona w roku 2014. W roku 2018 firma została wyróżniona przez Google jako jedna z 9 młodych firm z Europy Środkowo-Wschodniej oferujących innowacyjny produkt oraz wyjątkową obsługę klienta i zaproszona do udziału w programie Google Residency. W tym samym roku firma stała się częścią konceptu Store of the Future stworzonego przez Microsoft, gdzie prezentowane są najbardziej innowacyjne technologie dla branży Retail.

sektor

Human resource management SaaS

rok inwestycji

2019

etap

Proof of Concept

status

exited 07.2023

Odwiedź stronę główną GRAFIK OPTYMALNY

Zapraszamy do bliższego zapoznania się ze spółką poprzez odwiedzenie ich oficjalnej strony internetowej.

Potrzebujesz więcej informacji o spółce?

Skontaktuj się z nami już teraz, a nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania. Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz kontaktowy.